Menu
Strona Główna
Oferta
Servis
METAL - tech
CERAMIKI
ELASTOMERY
Materiały POWŁOKOWE
Kontakt
 
Płatności & Dostawa
Cooki
 
 
 
"UNIREP- THORTEX - 3M molecular"
UNIREP 80 SYNTHO-GLASS

BŁYSKAWICZNE TAMOWANIE WYCIEKÓW

UNIREP 80 SYNTHO-GLASS do natychmiastowego usuwania awarii/wycieków w rurociągach naftowych i pochodnych.

Zapewnienie ciągłego przepływu cieczy i gazów w rurociągach jest niezwykle ważne, dlatego też chcielibyśmy przedstawić Państwu materiał przy pomocy którego, można zapobiec skutkom każdej awarii bez konieczności zamykania zaworów!!!

NAPRAWA BEZ ZMNIEJSZENIA CIŚNIENIA PRACY!!!

DEFINITYWNE UTWARDZENIE 20 min= CAŁKOWITA LIKWIDACJA WYCIEKU!

WYSTARCZĄ TYLKO 3 WARSTWY BANDAŻA ( TRZYKROTNE OWINIĘCIE) W MIEJSCU PĘKNIĘCIA!

UNIREP 80 SYNTHO-GLASS to pomoc przy wyciekach o intensywnym strumieniu pod wyższymi ciśnieniami, w tym i cieczy gorących (aż do 600oC!!!) i chemicznie aktywnych (kwasy, sole, ropa naftowa-także ta w dużym stopniu zasiarczona). Szeroki zakres temperatur pracy umożliwia trwałe i szybkie naprawy:

UNIREP 80 jest aktywowany zwykłą wodą, utwardza się w czasie 20 minut!!!, podczas aplikacji doskonale przylega do metali, szkła, tworzyw sztucznych a także gumy. Tamuje wycieki spowodowane przekorodowaniem ścianek rury, czy też pęknięciami/szczelinami każdej wielkości. Umożliwia także łączenie przewodów rurowych różnych średnic i z różnych materiałów.

Jest nieprzepuszczalny dla powietrza i pary, odporny na oleje i benzynę, twardnieje pod wodą, jest niepalny, bez smaku i zapachu, nietrujący. Można go szlifować i malować, NAPRAWA W PEŁNI TRWAŁA W CZASIE.

Zdjęcia poniżej przedstawiają przykładową naprawę z zastosowaniem:
UNIREPU 80 SYNTHO-GLASS:

Materiały pomocnicze:

Oferta na materiały:

© Copyright Profesional Designers.