CERAMIKI

METALE CERAMICZNE
stosuje się wszędzie tam, gdzie chcemy usunąć skutki, bądź zapobiec KOROZJI, EROZJI I KAWITACJI, a więc do:
• uzupełniania braków materiałowych w skorodowanych lub wyerodowanych elementach  pomp, zaworów, rurociągów, kolanek, przewodów,
• napraw śrub okrętowych, elementów sterów, dużych korpusów,
• napraw dennic wymienników ciepła,
• napraw wentylatorów, nakładania osłonowo cienką warstwą na powierzchnie urządzeń lub   instalacji, jako ochrona elementów, także urządzeń fabrycznienowych.

został specjalnie zaprojektowany do odnawiania i wykładania elementów metalowych i pracuje nad poprawą wydajności przepływu na powierzchniach o wysokim tarciu, poprzez zwiększenie właściwości ślizgowych.

chroni powierzchnie w agresywnym środowisku, przed korozją, ścieraniem i erozją.

został specjalnie opracowany jako ceramiczny system naprawczy do odbudowy i naprawy urządzeń wymagających dobrej wytrzymałości mechanicznej w połączeniu z odpornością na ścieranie i erozję.

ciekły ceramiczny system naprawczy do ochrony komponentów w systemy przenoszenia cieczy. Zapewnia ochronę przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi uszkodzeniami niszy, a także erozja i kawitacja

została specjalnie zaprojektowana jako powłoka epoksydowa o 100% ciał stałych do nawierzchni i wyposażenia działającego w wysokich temperaturach.

został specjalnie zaprojektowany opracowany jako ceramiczny system naprawy 100% ciał stałych do nawierzchni sprzętu narażonego na silne ścieranie.

Kontakt
+48 730 523 294
biuro@iduna.com.pl