UNIREP 80
BANDAŻ LECK STOP

 • BŁYSKAWICZNE TAMOWANIE WYCIEKÓW

  UNIREP 80 SYNTHO-GLASS do natychmiastowego usuwania awarii/wycieków w rurociągach naftowych i pochodnych.
  Zapewnienie ciągłego przepływu cieczy i gazów w rurociągach jest niezwykle ważne, dlatego też chcielibyśmy przedstawić Państwu materiał przy pomocy którego, można zapobiec skutkom każdej awarii bez konieczności zamykania zaworów!!!

 • NAPRAWA BEZ ZMNIEJSZENIA CIŚNIENIA PRACY!!!
  DEFINITYWNE UTWARDZENIE 20 min= CAŁKOWITA LIKWIDACJA WYCIEKU!
  WYSTARCZĄ TYLKO 3 WARSTWY BANDAŻA ( TRZYKROTNE OWINIĘCIE) W MIEJSCU PĘKNIĘCIA!

  UNIREP 80 SYNTHO-GLASS to pomoc przy wyciekach o intensywnym strumieniu pod wyższymi ciśnieniami, w tym i cieczy gorących (aż do 600oC!!!) i chemicznie aktywnych (kwasy, sole, ropa naftowa-także ta w dużym stopniu zasiarczona). Szeroki zakres temperatur pracy umożliwia trwałe i szybkie naprawy:
  UNIREP 80 jest aktywowany zwykłą wodą, utwardza się w czasie 20 minut!!!, podczas aplikacji doskonale przylega do metali, szkła, tworzyw sztucznych a także gumy. Tamuje wycieki spowodowane przekorodowaniem ścianek rury, czy też pęknięciami/szczelinami każdej wielkości. Umożliwia także łączenie przewodów rurowych różnych średnic i z różnych materiałów.

 • Jest nieprzepuszczalny dla powietrza i pary, odporny na oleje i benzynę, twardnieje pod wodą, jest niepalny, bez smaku i zapachu, nietrujący. Można go szlifować i malować, NAPRAWA W PEŁNI TRWAŁA W CZASIE.